Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2019, 00:14   #239
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Niech się obudzi i ucieka z nami ja już dałem deklaracje tak jak sobie MG życzył. Uznałem że pozwolę sobie na tyle światostworzenia że postać znalazła jakieś widelec który nie leżał na podłodze żeby w razie czego dziabnąć ochroniarza czy policjanta w łapę :P

Chociaż nie wiem jak ta ucieczka będzie wyglądała w przypadku mojej postaci bo żaden z niego parolimpijczyk i raczej każdy przysłowiowy Pan Mietek ochroniarz z impela z drugą grupą inwalidzką oraz nadwagą go bez problemu dogoni :P

Pozostaje mieć nadzieje że moc się ujawni w trakcie ucieczki i będzie to coś przydatnego w tej sytuacji

Aha jeszcze słówko wyjaśnienia co do boczków w wózkach aktywnych są takie małe podpurki na ramiona pomiędzy kołem a siedziskiem które można wyjąć. Generalnie są po to żeby się ubrania nie brudziły od kół. W wózkach pokojowych (takich co są np w szpitalach i generalnie się nimi jeździ po pomieszczeniach zamkniętych na ulice nie bardzo) są tam podpurki na ramiona. Ja zawsze na to mówię boczki nie wiem czy ma jakąś inną nazwę :P

Żeby mieć wolne ręce Adam sobie wrzuci tego widelca właśnie w taki boczek żeby mieć wolne ręce jak jakiś ochroniarz chwyci się wózka to zarobi dziabnięcie widelcem w rękę :P

Mam wrażenie że tłumacząc skomplikowałem sprawę :P
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 03-04-2019 o 00:19.
Brilchan jest offline