Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2019, 08:32   #425
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
- Jestem piękna... - wskazała palcem na Laerune - Znaczy się, ty jesteś piękna. Jesteś drowem? - Dziewczyna próbował powstrzymać zażenowanie i rumieniec na twarzy. - Jestem Khirse Gufof, czarownica i archeolog.
Learune spojrzała na Khrise zaskoczona. Co się dzisiaj wyrabia z tymi ludźmi... najpierw Arfob, a teraz ta czarownica.
- E... tak jestem drowem... dziękuję. - Zdezorientowana przeczesała białe włosy dłonią. Nie była pewna co ma począć w takiej sytuacji. Przywykła raczej do odmiennych reakcji na swoją osobę. - Jestem wojownikiem...należę do zakonu Pani Oderal...

Przerwała widząc wybiegającego z pomieszczenia lwa.
- Chyba nasza dowódczyni potrzebuje pomocy. - Skinęła Vylonie i Afrobowi by ruszali za Aximem, po czym ponownie przeniosła wzrok na czarownicę. - Czy pomożesz nam?

Próbuje przekonać Khirse, by pomogła, Chce ruszyć za Aximem.
 
Aiko jest offline