Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2019, 16:51   #142
Pan Elf
 
Pan Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Pan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputację
- Eeee... Chyba nie sądzicie, że zacznę sobie wbijać igły jak jakaś ćpunka.
Brooke spojrzała po wszystkich z niedowierzaniem.
- Nie jestem przekonana co do warunków tego zabiegu w tym miejscu, jakkolwiek tajne jest to laboratorium. I zdecydowanie nie zamierzam tego robić po jego przedstawieniu - wskazała na Franko.

Może i obdarzyła zaufaniem zarówno olbrzyma, jak i Tommy'ego - ale co do Maxa i gościa od psów nie miała żadnej pewności. A nawet jeśli, to ani trochę nie podobało jej się pobieranie krwi w tajnym laboratorium jakiegoś naukowca amatora.

- Co najwyżej możecie liczyć na kilka moich włosów, tyle jestem w stanie poświęcić - stwierdziła, przeczesując dłonią jeszcze lekko wilgotne włosy. Spojrzała potem na otwartą dłoń, na której znajdowały się trzy blond włosy.

- Zresztą, moje wyniki badań już dostałeś. Plik nazwany był moim imieniem, więc nie mam wątpliwości, że są moje - zwróciła się do Maxa, wręczając mu trzy włosy i odsuwając się zaraz na kilka kroków do wcześniejszego miejsca pobytu.
 
Pan Elf jest offline