Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2019, 17:56   #467
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Mag wcześniej co nieco podsłuchał był więc pełen obaw, dlatego gdy Gustaw udał się na rozmowę z Granicznymi, to on odciągnął Leo de la Vegę pod pretekstem rozstrzygnięć problemów teologicznych. Odchodząc parę kroków zagadał licząc, że zmieni jej przekonanie.
- Leo wiesz, że unikam niepotrzebnego rozlewania krwi, ale w razie czego spójrz na to proszę inaczej. Teologia to nie moja mocna strona, ale Myrmidiia zdaje się boginią wojny nie honoru, a czy nie ma lepszej strategii i taktyki niż takiej która zwiększa straty wroga i zmniejsza własne. Czy element pełnego zaskoczenia nie jest ważny do zwycięstwa. Zapewne w dziejach historii było wiele błyskotliwych zwycięstw zaczynających się od niespodziewanych nocnych atakach na obóz wroga. Odrzucenie takich możliwości i przyglądanie się jak inni wykonują rozkaz ataku nie byłoby większym przewinieniem? Rozważ to przyjaciółko, bo ja jestem ignorantem na tym polu i mogę się mylić. Chyba że Bogowie będą nam sprzyjali i sytuacja się inaczej rozwinie. Jednak wspólnego interesu bym się nie doszukiwał, bo na dłuższą metę go nie ma, a bazuje on sam bazuje na niedopowiedzeniach i mglistych obietnicach.
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!
pi0t jest offline