Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2019, 21:08   #1389
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Dobra. Nie po to waliłem w Ogd by teraz nie korzystać z niej. Gucio próbuje a jak wyjdzie to się okaże. Wszyscy maja być w pogotowiu.

EDYTA: PS wydaję na przekonywanie.

EDYTA2: Pisałem w pracy pod ciśnieniem. Proszę o wyrozumiałość i uznanie, że gładki język Gustawa lepiej by to powiedział.
Przyjąłem. Zastanawia mnie tylko po co miały by być najemnikom potrzebne fragmenty maszyn do wytopu stali, kęsy żelaza, stada krów czy gęsi albo bele sukna - bo takie rzeczy karawany wywożą z Wissenlandu. I obawiam się, że ich to też zastanowi.
Ja na ten przykład wolę dostawać wypłatę w pieniądzach, a nie w gwoździach czy konserwach, a jak Ty?

TL, DR: Nie ma problemu z językiem, jest problem z argumentami. Rzuty też były bardzo słabe, ale Gustaw i tak przekonał ich do wszystkiego co nie było oczywiście nieprawdziwe i łatwe do zweryfikowania (jak np rzekomy brak kasy u kogoś kto na sobie nosi połowę kwoty na jaką się umówiono czy "łupy" z wioski biedaków, których nawet na krowę nie stać).

Cytat:
Druga opcja czy jeśli zostaną na jeszcze jedną noc to czy Loftus swoim czarem cieniami może ich ukatrupić? Cieni w nocy przy ognisku dużo a oni osobno biwakują. Idealna okazja. Zanim się obudzą, wstaną i uciekną to już sporo czasu minie w obszarze czaru.
To pytanie do pi0ta zapewne.

@ druidh ( i inni)

Zgubiłeś kamienie szlachetne? W karcie ich nie ma (pieniędzy, które Oleg znalazł i porozdawał także nie widzę, jak się nie pojawią w KP to uznam że zgubiliście).
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 04-04-2019 o 23:12.
hen_cerbin jest offline