Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2019, 22:14   #471
Komtur
 
Komtur's Avatar
 
Reputacja: 1 Komtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputację
- Zaraz, zaraz - zawołał Bert będąc w szoku - to ten wilkołak to był Shreder? Dlaczego nikt do cholery mi o tym nie powiedział?

- A wy co do cholery odpierdalacie? - zwrócił się do najemników -Co myślicie że krasnoludy oddadzą wam swoje złoto ot tak i już? Nie zastanawialiście się też, jak żeśmy kurwa rozwalili zombiaki? Zaraz dojdzie do jatki której nikt nie chce, a zwłaszcza wy. Szefo mówił że nie ma kasy, ale każdy z nas ma jakieś swoje zaskórniaki. My zrobimy ściepę na was, ale nie za darmo. W zamian odprowadzicie nas w pewne miejsce. Wiem nie wierzycie nam ale kurwa tak to jest na wojnie, nikt nikomu nie ufa. Tak czy siak nikt z was ani nas nie chce ginąć za garść złociszy, gdy można się dogadać. Jak już się zastanowicie na tym, to potem opowiem jak to było z tym kutasem Shrederem. Tak znałem gnoja i miałem z nim porachunki, tylko nikt mi nie powiedział że on trup.

Tu niziołek z wyrzutem spojrzał na Gustawa.
 
Komtur jest offline