Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2019, 22:37   #85
Nimue
 
Nimue's Avatar
 
Reputacja: 1 Nimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputację
Kraków, 1910

Tak jakby cały czas na to czekała. Jej umysł i ciało nagle uspokoiły się, odprężając w delektowaniu się każdym jego słowem. Iskierka, która tliła się gdzieś tam głęboko, rozbłysła nagle gorącym płomieniem. Przygryzła ząbkami dolną wargę.

- Kazałeś mnie śledzić, masz o mnie zapewne bardzo wnikliwe i skrupulatne dossier. Wiesz więc, że nie stronię od drani. A ty jesteś drań nad dranie. Co więcej, robisz wszystko, żebym uwierzyła, że jesteś gorszy niż moje najgorsze wyobrażenie o tobie. Tak, masz rację, przesadziłeś już na wstępie. Choćbyś pociągał mnie nie wiem jak, trudno nie brnąć w tą chorą grę, którą sam zapoczątkowałeś. - Nie mogła uwierzyć, że to powiedziała. Nie mogła uwierzyć, że to czuła. Nie mogła dłużej tu być.
- Te klejnoty, to mimo wszystko tylko rzeczy. Nie zastąpią uczuć. Zrób z nimi co chcesz.
Wstała gwałtownie i ruszyła do wyjścia.
 
__________________
A quoi ça sert d'être sur la terre?
Nimue jest offline