Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2019, 15:36   #300
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Przodkowie! Mistrzyni kto śmiał was tak ukrzywdzić?! Zaraz was stamtąd wydostanę przecież nie godzi się żeby wielka Ikki siedziała w celi! To skandal! - Zaczął się burzyć Migmar.

Dopiero po chwili uzmysłowił sobie że nie ma grosza przy duszy żeby zapłacić kałcie za kobietę
- Musicie chwilę poczekać Mistrzyni zaraz wyjdę na ulicę i swoją muzyką zarobię na waszą kaucje! - Już zaczął ściągać policyjną czapkę i prostować zamszowy kapelusz gdy powstrzymał go oficer Marko.
- Nie można dawać publicznych występów za opłatą bez odpowiedniego pozwolenia i zapłacenia podatku nie mogę pozwolić żebyś łamą prawo szczególnie kiedy masz tymczasową odznakę- Zwrócił mu wagę kategorycznym tonem.
- To będziecie mieli powód żeby mnie zamknąć Mistrzyni Ikki nie może siedzieć zamknięta jak byle hultaj to szlachta narodu wiatru! Królowa Nomadów Powietrza! A ja nie mam skąd wziąć pieniędzy granie to jedyne rozwiązanie - Bulwersował się muzyk.
- Za to grozi co najwyżej mandat wysokości 500 marek - Odparł policjant.
Mina Migmara zrzedła - Ale...ale jak to ? To co ja mam zrobić ? Jak nie mam pieniędzy to chyba i tak poszedłbym siedzieć?
- No tak ale to byłby już proces karny i nie moglibyśmy cię wypuścić jak za włóczęgostwo

Jazzman padł na kolana przed celą Ikki i zapłakał - Przebaczcie mi Mistrzyni że nie mogę wpłacić za was kaucji lecz jeżeli jest taka wola powiedzcie na kim mam wywrzeć pomstę za waszą krzywdę!
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 16-08-2019 o 22:06.
Brilchan jest offline