Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2019, 17:54   #303
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
- No Kuna. Tatko dobrze prosperuje w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i całkiem dobrze mu się wiedzie, tak jak i stryjenkowi. Piękna żona, dwie dzieci… Hotarubi Mai prawda. Ja jestem Bai Zheng, twój najstarszy bratanek i następca rodu… Znaczy się… Bo jak pamiętam to stryjek się wyżekł tych wszystkich spraw i w ogóle. A moje siostry głupie są pustaki. – uśmiechał się tak, jakby twarz miała mu się rozpaść.
- To on jest mężem tej… jak to było? Seksownej kugasarenki? – rzekł jeden z więzniów z tej samej celi.
- Ehem. Złoto palcy. Ekhem. Maska Amona - wystękał Marko.

Tymczasem Iki Zerwała się gwałtownie i przyciągnęła do krat dusząc go.
- Oni tu są. Wiedziałam, że nie zniknęli! Musimy ich tym razem schwytać! Wszystkich! Mają wtyki na policji… - popatrzyła na Dachiego i udała omdlenia wciskając coś zimnego metalowego Migmarowi w spodnie…
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline