Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2019, 10:30   #146
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
- To nie ja ci to zrobiłem - odparł max - ale projektowałem komorę, w której wykorzystywano ten płyn. Tylko, że on miał działać punktowo na ciało, a nie wypełniać żyły. Ktoś sabotował projekt i wszystko wyleciało w powietrze. Pracowałem dla wojska, tu na uniwerku. Po wybuchu zamknęli projekt i zabrali resztki. Ale niedawno pojawił się pewien pułkownik i chciał bym sprawdził dlaczego to wszystko wybuchło. To dzięki przydzielonemu przez niego ochroniarzowi jeszcze żyję. Myślę, że on jest blisko tego, kto sabotował projekt. I tego, kto być może zrobił ci to co ci zrobił.
- Gdybym był uważniejszy, gdybym zauważył, że przewody wchodzą w reakcję z płynem a to… Gdyby to nie wybuchło, nikt może by nie robił eksperymentów na lewo. - Max zamilkł.
 
Mike jest offline