Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2019, 21:32   #286
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Dyskusji pomiędzy krasnoludem, a kapłanem Imra wolała nie komentować. Nie znosiła nieumarłych jak dyktowała jej uznana odgórnie przez rodzinę religia, ale tez nie poczuwała się do szanowania zwłok. Martwe to martwe.

- Wynajął, nie wynajął. Jeśli był ekscentrykiem, albo wciąż jest, to spodziewam się że, musieliśmy jakoś przykuć jego uwagę czymś co jest w pewnie jakiś pokręcony sposób powiązane z jego obsesją na punkcie okultyzmu. Hm... w sumie jak tak teraz o tym myślę to kiedyś widziałam coś... niepokojącego. W obłokach nadchodzącej burzy, z ciemności chmur w świetle błyskawicy pojawiła się sylwetka jakiegoś skrzydlatego monstrum. Wielka aż dech w piersi mi zaparło. Potem wiatr uderzył w okna otwierając je wszystkie jakby w ogóle nie miały zamków i więcej nie widziałam czegoś takiego.
 
Asderuki jest offline