Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2019, 00:54   #306
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- "Czyli dzieciak Kuna? Kun już jako dzieciak potrafił się dobrze ustawić w naszej upiornej rodzince. Taka umiejętność mogła się tylko rozwinąć... Wspominał, że robi jako urzędnik, to widocznie się dochrapał roboty w Ministerstwie.To by się zgadzało, ale... Cholera... Nawet nie jestem pewien ilu mam bratanków! Tak to jest jak się urywa kontakty rodzinne... Pytanie, czy on też Tka? Ale za bardzo ten cały Bai skacze z tematu i osoby. Jakby wyliczał coś czego się wykuł. Widocznie zależy mu na wydostaniu się z cel, ale za dużo z siebie wypluwa... Młody coś kręci, albo próbuje ukryć" - wywnioskował Daichi po wysłuchaniu Bai'a.

Nie zdążył zareagować na wyjście Migmara, gdy poczuł jak go Marko trąca domagając się dopytania o Maskę i Złote Palce. I jeszcze Aiko zaczęła pruć swoje żale. Nie widział jeszcze tej koli o którą Tkaczka się wykłócała z Bai'em, ale miał największą chęć dać przedmiot awantury do spalenia. Niech tylko wpadnie mu w ręce!

A w ogóle od kiedy robi za kierownika przedszkola?! Jeden go szturcha, drugi idzie bez pozwolenia, a dwoje skarży na siebie nawzajem o jakiś przedmiot. Najchętniej by im po kolei dał po łbie... Wszystkim i każdemu z osobna!

Ciekawa była spowiedź Aiko... Widocznie sobie nie radziła z braciszkiem, albo sprawiał problemy naginające Prawo. W myślach zanotował, że powinien sprawdzić na posterunku, czy rodzeństwo ma jakieś teczki.

Ale skoro już robi tutaj za jedynego dorosłego, to trzeba doprowadzić sprawę do kompromisu, sprawiedliwości i skończenia tej dyskusji. A potem wyciągnie sposób, by Prawo uprzykrzyło życie komu trzeba!

- Po kolei! -warknął. Pomasował skroń, żeby powiedzieć już spokojniej. - Panno Aiko, panie Bai uwzględnijcie, że na chwili obecnej mam tylko Zeznanie przeciwko Zeznaniu. Od osób, które znam mniej niż dzień. Przede wszystkim bez żadnego Dowodu, które by potwierdziło którąkolwiek Wersję. Zwłaszcza bez nakazu na Przeszukanie Siedziby. - bardzo go ciekawiła reakcja Aiko na Nakaz Przeszukania. W sumie obojga. - I tak... Bai? Bo mogę mówić do ciebie Bai, skoro jesteś moim bratankiem? Może to zabrzmi dziwnie przy takim poznaniu rodziny, ale... Masz zarąbiste paznokcie. Gdzie je sobie zrobiłeś? -uśmiechnął się życzliwie do bratanka.

Nie powinien przepłaszać "bratanka". Niech rybka połknie przynętę. Pozostało czekać na ich reakcje. Może coś im się wypsnie.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 14-04-2019 o 01:02.
Guren jest offline