Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2019, 13:58   #342
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Bardiel, nie spodziewałem się. Z pewnością przydzielę ci ileś PD

Mamy post. Ponownie - rozgrywamy kilka sekund. Powiem więcej, tu czas akcji jest jeszcze krótszy. Rozgrywamy 1-2 sekundy. Nie więcej. Wystarczą mi krótkie posty z deklaracjami. Nie chciałbym tego ciągnąć przez kolejny tydzień, bo nie ma tu czego ciągnąć. Decyzja-wykonanie

"Nieaktywni" w tej turze (mam na myśli postacie, które chciały coś zrobić, ale rzeczywistość potoczyła się tak, że nie mieli na to szans) mają dobry ogląd na to, co się dzieje. Dlatego Dominik i Kazimierz widzą wszystko, co opisałem, a nawet więcej.

Reszta widzi (plus minus) tylko własne fragmenty. Tu nie ma czasu na rozglądanie się i ocenę pola walki. Patricia i Karl dostrzegą więcej z racji pewnego obycia z konfrontacjami, lecz tylko tyle, by być świadomymi pobliskich zagrożeń (może siebie nawzajem?). Czyli zobaczą sanitariuszy i kibola (kątem oka), wychwycą ryki, ale tylko tyle, bo zagrożenie nie nadchodzi. Adam głównie słyszy dziwne odgłosy. Kątem oka może cośtam zobaczyć (jedną rzecz, możesz sobie wybrać). Anna to nic nie widzi, bo jest skołowana jak nakręcany bąk na karuzeli

Tutaj nawet nie o to chodzi, że czegoś nie widzicie w polu widzenia. To jest tzw. ślepota pozauwagowa, z której będę bardzo lubił korzystać.

W razie pytań to wiecie co, gdzie i jak
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 21-04-2019 o 14:01.
Alaron Elessedil jest offline