Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2019, 22:45   #48
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Mocne rzepy trzymające stopy Adama przyczepione do podnóżka sprawiły, że nie wyleciał z wózka. Wciąż wczepiony w swój pojazd leżał na plecach. Wystarczyło żeby ktoś łaskawie chwycił za rączki dźwignął go do pionu i można było zwiewać.

Sądząc po hałasach jego plan się sprawdził, spróbował złapać się ramy i unieść się do góry żeby rozpiąć rzepy i przystąpić do skomplikowanego procesu samodzielnego wspinania się na wózek, ale po uniesieniu głowy szybko poczuł, że nie da rady,. Kątem oka złowił, że religijny kibol zaczął się naparzać z pomocą dwóch ochroniarzy.

Opuścił się z powrotem na dół i zamiast chwytać się ramy wózka zaczął szukać oparcia na podłodze jego ręka na coś trafiła... Gdy przesunął kształt przed oczy zobaczył PISTOLET

- Psst KOSA, KOSA zmiana planów patrz, co mam... Postaw mnie z powrotem do pionu i spierdalamy. Warto mnie wziąć ze sobą, bo w razie, czego ja będę strzelać a ty sie wyprzesz! NIKT NAS NEI POWSTRZYMA - Szepnął naglącym tonem do Patostremera pokazując mu spluwę. Nie był jakimś jego wielkim fanem, ale Kazik akurat stał blisko, wydawał się w tym momencie najbardziej sprawny oraz podatny na manipulacje. Oczywiście, Adamowi wydawało się, że oferuje wydatną pomoc w ucieczce i warto z jego propozycji skorzystać.

Nie chciał do nikogo strzelać, nie wiedział nawet ile kul zostało w magazynku, ale zaczynało mu to powoli wisieć... Skoro do niego strzelali to nie będzie się cackać i jeżeli ktoś zablokuje mu drogę postara się trafić w kolano....

Nie miał żadnego doświadczenia z pukawkami i porażone ręce, ale miał poczucie, że jeżeli się stąd nie wydostanie to go zabiją lepiej już pójść siedzieć do mamra niż do trumny.



 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 24-04-2019 o 18:20. Powód: wprowadzono zmiant o które prosił MG
Brilchan jest offline