Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2019, 00:24   #348
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Brilchan, dzięki za ekspresowego posta! Zaraz naskrobię sobie, żeby ci przydzielić dodatkowe PD

Mam jednak dwie uwagi.
Pierwsza, w poście tylko rzeczy z perspektywy postaci. Także przemodeluj ramkę na opis fabularny (zachowaj co uważasz za słuszne) i będzie super

Druga, tyczy się części: "Zobaczył także, że obok niego wylądowała spluwa."
Jeszcze raz opiszę przebieg tego wydarzenia. Zadeklarowałeś próbę podniesienia się, więc Adam sięgnął na boki i jego ręka trafiła na niezidentyfikowane coś. Chwycił to coś i podstawił ten przedmiot przed siebie, przed oczy. Wyobraź sobie, że leżysz na plecach i trzymasz pistolet w ręku nad twarzą. Albo nad szyją czy nad klatką piersiową, wszystko jedno.
Czyli kolejność jest taka: ręka trafia na coś, ręka transportuje to coś przed oczy, Adam widzi. Mam nadzieję, że pomogłem
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline