Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2019, 07:27   #49
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Przejeżdżając jedną z ulic Bielska, dostrzegł budkę telefoniczną. W dzisiejszych czasach był to twór niezwykle rzadko spotykany, ale jakże potrzebny... Zwłaszcza wszelkim bomberom czy porywaczom, którzy chcieli skontaktować się z kimś incognito. Witek co prawda jeszcze nie rozpoczął kariery terrorysty (jakoś się nie złożyło nigdy), ale również zależało mu na anonimowości. Miał złe przeczucia co do całej sprawy dziejącej się wokół dawnej fabryki wódki i nie był pewny kto monitoruje sytuację.

Budki telefoniczne bardzo często były kamerowane - nie inaczej było tym razem. Z tego powodu Bury zaparkował kilka ulic dalej, w wąskim zaułku i przespacerował się do budki. Nie omieszkał przy tym sprytnie poprawiać czapeczkę z daszkiem, tak by zasłaniać twarz - za każdym razem, gdy obiektyw kamery skierowany był na jego przód. Wykręcił numer na policję.
- Dzień dobry, proszę pani, mam taką sprawę... Pewnie jestem trochę przewrażliwiony i robię kłopot, ale po prostu wolę się upewnić. Mam nadzieję, że pani rozumie. Wie pani, patrol policyjny wylegitymował mnie dzisiaj bez podania przyczyny. Martwię się o dane, wie pani jak to jest teraz z tymi wyłudzaczami chwilówek... Może pani potwierdzić, że odznaki o numerach 998098 i 965812 należą do policjantów z Bielska? Przepraszam, że zawracam głowę, ale będę spać spokojnie jak pani to potwierdzi.
 
Bardiel jest offline