Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2019, 17:12   #368
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Powiem w ten sposób: mielibyście całkowicie przerąbane, gdybym umieścił prawdziwych policjantów (rozważałem ten wariant swego czasu)

Brilchan, pisałem też o tym polu cytatowym, które umieściłeś w poście, a dalej jest niezmienione. Tam są ewidentnie twoje komentarze (jako gracza), a w sesji nie ma ciebie, tylko jest Adam. Panocku, litości! Jak przekonwertujesz to na fabułę i plany Adama, to będzie w porządku
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem mojÄ… postaciÄ… i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline