Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2019, 22:14   #1479
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał pi0t Zobacz post
Oknem da się wyjść? Czy mamy gratisowy problem nim ruszymy dalej?
Możesz spróbować przejść siłowo, wyjść oknem, przekopać się piwnicą, bić szczury w piwnicy za doświadczenie by za kilkanaście lat nauczyć się teleportacji... Ale żeby było szybciej potraktuję to jako deklarację - tak, oknem dało się wyjść, Loftus jest na zewnątrz.
Gdzie będzie siedział cały dzień razem z wszystkimi Ostatnimi, jeśli nie dostanę w końcu deklaracji którędy i jak się wybieracie do Karak Hirn (a może na Przełęcz, bo tego też nie wiem).

P.S. Wybaczcie te przytyki, to wyraz mojej bezsilności i złości na siebie, dając Wam wybór i otwarty świat chciałem by było ciekawiej, a zamiast tego sesja co chwilę stopuje. To co wychodziło przy stole nie sprawdziło mi się na forum tak jak myślałem.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline