Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2019, 19:55   #137
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 23 - IX.01; popołudnie

- Ok, no to post jest to czas na komenty :> Co do terminu myślę, do cz. 02.V.



- Vesna 9/9 RL > s: zdrowy;
- Marcus 6/9 RL > s: ranny; rany -3/-6;
- Alex 9/9 RL > s: zdrowy;



PD



- Amu i Dhagar po 15 PD za ciekawe docowane dialogi.



Omówienie


- Przewinąłem do przyjazdu do Espanioli. Na koniec posta jesteście w miejscowym hotelu, macie już wynajęte pokoje, jest po obiedzie i jest z 1-2 h po przyjeździe do tego hotelu.

- Od osady Johansena wyjechaliście bez kłopotów i również bez kłopotów dojechaliście do Espanioli. Prawie do samej Espanioli droga jest utopiona w dżungli więc jazda jest dość nieprzyjemna.

- Z tego ci mówił van Urk szykuje się przeprawa z dzikunami w dżungli. Ale na razie macie wolne aby zregenerować siły.

- Furgonetka Detroitczyków zostaje wysłana służbowo do Nice City. Mają zawieźć ciężko rannego kierowcę Federaty oraz list do lady Amari. Poza tym szef składa ofertę Marcusowi i Georgowi, że mogą się zabrać z nimi na urlop/przepustkę. George postanowił skorzystać. Marcus no to jak uważa.

- Tak czy siak, w tej turze macie dzień wolny do wieczora/północy (w zależności co byście robili) więc chciałbym zobaczyć w tej turze jak rozdysponujecie tym wolnym czasem.


---

- Chyba tyle ode mnie na tą turę. Jeśli coś niejasne no to pytać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline