Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2019, 17:41   #25
Zara
 
Zara's Avatar
 
Reputacja: 1 Zara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputację
- Szczerze ci powiem Klaus, że nie wiem, jak z nimi rozmawiać - rzucił w drodze do ratusza Bernard. - Trochę spontanicznie uznałem, że z różnych powodów warto chociaż spróbować odroczyć egzekucję lub przejrzeć jego rzeczy. Z tym urzędnikiem to jakoś jeszcze, ale ta czarodziejka, to nie dość, że niezła dupa, to no właśnie, jeszcze czarodziejka. Właściwie wszystkie swoje argumenty już zużyłem, próbując się do nich dostać. Jakiś pomysł, jak ich przekonać do naszych racji?

Bernard chętnie wysłuchał ewentualnych uwag kompana. Następnie jedyne, co mógł zrobić, to powtórzyć swoje argumenty z egzekucji. Liczył, że Klaus, czy niestety zaginiona ostatnio Gabrielle znajdą sposób na przekonanie urzędnika i czarodziejki. To im zależało też na przedmiotach człowieka o wielu imionach i profesjach. Natomiast jeśli do nich doszło, to w samych przeszukiwaniach, chętnie się włączył do akcji, mając w tym pewne doświadczenie.
 
Zara jest offline