Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2019, 23:49   #166
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
- To nie moja wina - wykrztusił Metzger - Ja tylko testuję serum. Nikogo innego tym nie zatruliśmy, tylko Monnari tak zareagował - przynajmniej doba wiadomość... - Każda z siedemdziesięciu trzech próbek była inna. - albo i nie - To były niewypały. Tylko z Monnarim odnieśliśmy sukces. Zareagował na serum. Ale jego organizm okazał się za słaby. Jego ofiara nie pójdzie na marne, kolejna próba będzie doskonalsza.
- Kto za to odpowiada?
- Franko potrząsnął grubasem.
- Nie wiem. Naprawdę. Od kuriera dostaje próbki do testowania. Nie wiem kto to produkuje…
Zack spojrzał na Brooke i powiedział:
- Całe życie miałaś z górki, bogata, ładna. Nigdy nie musiałaś nikogo prosić, żeby pomógł ci się wysrać, a potem wytarł dupę. Szkoda, że do kompletu z wyglądem nie dorobiłaś się czegoś w głowie. Myślisz, że nie wiem jakie to ryzyko? Myślisz, że wierzę w ich dobre intencje? Jeśli to zadziała i przeżyję, Tommy mnie wyciągnie. I tak planujesz ich załatwić. Tak za jednym razem będziecie mieć wtyczkę w środku, a ja być może korzyść. Jeśli nie przeżyję…
Nie dokończył, bo i nie było potrzeby.
 
Mike jest offline