Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2019, 11:40   #35
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Lekarz po dostaniu silnego ciosu w brzuch skulił się jak kot pod kominkiem. Zaczął coś bełkotać, kiedy Rice począł mówić. Potem nieco się wyprostował i popatrzył na dwójkę “gości”. Zdecydowanie nie przyszli leczyć tu rany. Aeryn zaczęła nieco chichotać, musiała przyznać, że agresja potrafiła być wyzwalająca. Właściciel przychodni poprawił nieco spore okulary, tylko po to by dostać na odlew w twarz. Szkła spadły a czerwień wyskoczyła mu na policzek.

- Skupiłeś się? Patrz na mnie jak do ciebie mówię. Patrz kurwa!- wykrzyczał bezwzględnie Akell.

Lekarz zaczął coś mamrotać i skomleć, kulać się pod nogami olbrzyma.

- Masz przestać - odparł - powiedziała, że zrozumiesz o co jej chodzi.

Facet nieco oprzytomniał, skupił się szukając słów. Sky wiedziała, że on wie, jednak przez chwilę zgrywał niewiedzę. Akell złapał go za fraki, i przystawił pieść do opuchniętej twarzy.

-Dobra. Wiem chyba o co jej chodzi. Xenia chce mieć wszystko opodatkowane, a ja…- lekarz prawie płakał- Ja biorę leki od kontaktu z Kompanii. Ludzie potrzebują leczenia, a szpital nie do końca działa idealnie. To tylko mały interes. Robię to dla innych. Błagam pozwólcie mi żyć.

Akell puścił lekarza na ziemię, tak, że ten wstał i nieco się wyprostował, choć cały czas był przerażony i roztrzęsiony.

-Dajcie mi dwa dni. Nawet dzień, cholercia. Wezmę oszczędności i ucieknę do Kadrasin. Tam przynajmniej docenią chęć niesienia pomocy. Nie jak tu.

Aeryn przyglądała się mężczyźnie i wiedziała, że mówi szczerze. Wszystko poszło zgodnie z planem Xenii. Lekarz sam dał im możliwość okazania łaski. To powinno zwrócić uwagę szpiega Dominium, przynajmniej mieli taką nadzieję.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 30-04-2019 o 11:42.
Pinn jest offline