Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2019, 13:23   #37
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
- Kuuurwa… Taki kawał tu jechałem z powodu jakiś leków?! Weź ty się człowieku nie daj następnym razem przyłapać… - powiedział spokojniej szturmowiec, kiwając głową z udawanym, na tyle na ile umiał zrezygnowaniem.

Lekarz wstał i zaczął masować się po opuchliźnie, która powoli przechodziła w siny fiolet. W jego oczach widać było zdziwienie. Podszedł ostrożnie do złamanych okularów i podniósł je.

-Czekaj… nie zamierzasz mnie zabić? Zresztą wszystko mógłbym wyjaśnić Księżniczce. Chociaż pewnie powiesiła by mnie na krzyżu przed hotelem, jak ma to w zwyczaju. Słuchaj dam Ci… Wam 500 UniCreditów jeśli tylko zostawisz mnie wolnego. No i szepnę o Was słówko mojemu znajomemu.

Na chwilę przerwał, głęboko się zastanawiając.

-Chociaż nie wiem czy to najlepszy pomysł. Jak będzie, ludzie? Zrobicie dla odmieny coś dobrego?- mówiąc to skupił wzrok na Aeryn, która ciąglę była rozbawiana, choć teraz bardziej z samego sposobu mówienia medyka.
 
Pinn jest offline