Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2019, 14:53   #38
sunellica
tajniacki blep
 
sunellica's Avatar
 
Reputacja: 1 sunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputację


- Nah… za mało mi płaci, by mi ręka odpowiednio stwardniała - odparł Rice, zbywając dopytującego się grubasa machnięciem dłoni. Następnie poprawił karabin na ramieniu i odchrząknął, rozglądając się konspiracyjnie na boki, by upewnić się, że nikt jeszcze nie zwrócił uwagi na całe wydarzenie.
- Wiadomość przekazałem? Przekazałem. Dotarło? Dotarło… Szkoda mi na ciebie więcej czasu, o prywatnych środkach nie wspominając. - Tu pogłaskał blastera jak ukochanego pupilka, po czym rzucił zdawkowe spojrzenie niewolnicy, jakby się nad czymś zastanawiał.
Niby pamiętał, że była częścią jego przykrywki, ale w zasadzie to nie bardzo wiedział po co.

- Skoroś sam o kasie wspomniał, to teraz z niej wyskakuj i spierdalaj mi stąd ino w podskokach, bo jak Xenia znowu będzie mi nad uchem o tobie szczekać… to przysięgam, że następnym razem wsadzę ci te lufę w odbyt i odpalę serię, by popatrzeć na jakie mielone się przerobisz. Jasne? - Prychnął pod nosem i pokręcił głową, mamrocząc niby tylko do siebie. - Leki kurwa… cała afera o jakieś durne leki.
 
__________________
"Sacre bleu, what is this?
How on earth, could I miss
Such a sweet, little succulent crab"
sunellica jest offline