Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2019, 21:59   #136
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację

- Zaraz, zaraz - zaniepokoił się Bladin. - To, co mówił wczoraj brat Peter ma sens. Nic nie wiemy o tym człowieku. Nawet nie wiem, czy to faktycznie jest Celestium, nadworny astrolog. Nie pokazał nam swojej pracowni, gdy go o to prosiłem. Nawet, jeżeli jest tym, za kogo się podaje, to chcecie siłą chwytać człowieka tylko na podstawie jego słów? Bracie - zwrócił się do Petera. - Sam mówiłeś, że może chcieć załatwiać własne porachunki. I ja tak myślę. Równie dobrze sam może być kultystą, tyle o nim wiemy. Mamy wyznaczone zadanie, a wydajecie się o nim zapominać. Trzymajmy się zadania, a przy okazji zbierzmy informacji o Breiderze. A wracając do nagrody za Katrinę - zwrócił się do Konrada - to dopóki nikt się nie zgłosi, nie musimy się chyba martwić brakiem funduszy. Mam nadzieję, że w przypadku pochwycenia złodziejki lub odzyskania amuletu, świątynia zapewni odpowiednie środki. A nawet jeżeli nie, to będzie jeszcze czas, żeby się tym martwić.
 
Gladin jest offline