Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2019, 09:26   #1448
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Wolfgang w obozie banitów poczuł się spokojny. Tu było bezpiecznie póki co. Na propozycję Sigrid o ataku pozorowanym zamyślił się przez chwilę.
- Atak na bramę wydaje mi się zbyt banalny. Bez armii nikt by nie atakował bramy zamku. Co mądrzejszy by wpadł na to, że to pozorowany atak.- Wyraził swoje zdanie.
- Co do wspinaczki to odbywająca się w dzień podobny efekt by miała a nocna jedynie miała by sens. Z tymże wspinanie się jest ryzykowne a czym więcej nas pojawi się na dziedzińcu tym szybciej opanujemy zamek. Zastanawiam się tylko czy zajęcie zamku dolnego jest w zasięgu naszym, ale te próby ataku pozorowanego mogą także przyczynić się do obsadzenia przejścia do górnego zamku. Jak się nasi wysypią wewnątrz murów to niechybnie zamkną wrota i szukać sposobu przedarcia się do ważniejszej części będzie bardzo utrudnione.- Przedstawił mag swoje obawy.
- Myślę, że ja z kompanami i kilkoma Pani ludźmi powinniśmy dostać się do przejścia i kiedy zaatakujecie zacznie się zamieszanie i zanim obsadzą wszystko chwila minie a jak wtedy zaatakujemy przejście będzie łatwiej się przebić. No ale to ustalimy jak się z resztą spotkamy i przekażą nam efekty obserwacji.- Mag mówił spokojnie, dając wrażenie, że ma to przemyślane. Argumenty, których używał były sensowne, ale teraz pytanie jest następnie. Czy dowodzący zamkiem jest bystry. Jeśli tak to sugestie Techlera mają podstawę jeśli nie to plan Sigrid byłby sensowny. Mag starał się także poznać zdanie o dowódcy zamkowych od banitów. Oni znają lepiej przeciwnika niż on.
 
Hakon jest offline