Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2019, 17:38   #113
Athos
 
Reputacja: 1 Athos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputację
Tuluza 1796 rok.

Tego nie przewidział. Przyziemne sprawy zmusiły go do szybkiej kalkulacji. Nie mógł pozostawić jej samej. Nie teraz, kiedy wiedział, że grozi im niebezpieczeństwo. Miał jej strzec i ratować z opresji. Choć pewnie nie dostrzegła, bo uważał na to, aby jej tego nie okazać, podświadomie czuł, że stała mu się bliska. Jak młodsza siostra, a może jednak nie? - to pytanie czasem pojawiało się w jego głowie. Była młodą kobietą, kształty zarysowane pod materiałem kusiły. Wiedział, że droga do grzechu jest łatwa. Jak jednak walczyć z pokusą? Wystawiać się na próbę. Musiał ryzykować.
- Nie będziesz nigdzie chodzić sama. To wszystko, co dotychczas się wydarzyło powinno rozwinąć w tobie instynkt samozachowawczy. Nie, nie chcę słyszeć żadnych sprzeciwów. Posłuchaj Blanche, Twoje życie jest w moich rękach i nie pozwolę, aby ktokolwiek zrobił ci krzywdę. Nic złego ci się nie stanie, obiecuję. Zaufaj!
Kilka minut później pojawił się kolejny problem. Nie chciała słuchać wykładów o wspólnym łóżku. Jasno określiła, że sama położy się na ziemi, a on niech wypoczywa na sienniku. Gdy w jej głosie dało się wyczuć nutkę żalu, ustąpił. Dobrze położę się na podłodze, a ty spędzisz spokojnie noc w łóżku. - zapewnił. Kiedy wtaszczono do pomieszczanie balię z wodą, zamówioną uprzednio przez Raula, nastąpił konflikt. Mężczyzna znalazł szybko rozwiązanie. Nie patrząc na zdziwioną dziewczynę w ciągu kilku chwil zrzucił z siebie ubranie i sam usadowił się środku.
- Czekam i uprzedzam, że w temacie łóżka ustąpiłem. Pomyśl, że biblijni Adam i Ewa nie kryli swojej nagości. Zastanów się nad tym, czy chcesz przebywać w towarzystwie śmierdzącego brudem i potem męża, czy jednak dołączysz do mnie. Jeśli ktoś nas podgląda, jak myślisz, nie zdziwi się tym, że młoda żona stroni od męża?
 

Ostatnio edytowane przez Athos : 04-05-2019 o 17:40.
Athos jest offline