Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2019, 14:28   #432
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Widziałem w docku trochę rozkminki że niektóre reakcje postaci są dziwne. Ja Adama odgrywam trochę w szoku/zaprzeczeniu korzystając z tego że Adam nie widział tego całego szaleństwa z aktywacją widowiskowych: Cienistą Patrycją, przemianą dziadka w diabła czy zamrażaniem.

Z jego punktu widzenia spisek FBI zastrzelili faceta w kostiumie Furrasa a teraz jest skupiony na tym żeby zabezpieczyć ucieczkę i zostawić jak najmniej śladów które mogliby do niego przyczepić jednocześnie planując zemstę.

Adam całę życie musiał myśleć planowo bo nawet żeby cokolwiek zrobić jako niepełnosprawny trzeba wszystko dokładnie planować a do tego Sosnowski tak jak od początku podkreślałem żyje myśleniem taktycznym i dla relaksu czyta sztukę wojny stąd tak osobliwie postępuję w tej sytuacji.

Czeka mnie trochę zajęty tydzień spróbuje jeszcze dać jednego posta z interakcją Adama z jego NPCami, opis lofta i klubu ale nie wiem czy wyrobię dzisiaj. Choć najważniejsze deklaracje działania poszły w moim ostatnim poście oraz na docku więc w razie czego jestem zabezpieczony nawet jeżeli się nie wyrobię.

Spróbuje jakoś tak w okolicy czwartku dorzucić klimaciarski fluff i opis miejsc do odpowiednich docków.
 
Brilchan jest offline