Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2007, 01:23   #35
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Alemir poszedł do swojego giermka, dał mu osełkę i powiedział:
- Przygotuj się, niedługo wyruszamy. Pamiętaj także o moich rzeczach i nie zapomnij o niczym, bo srogo cię ukarzę. Nie chcę, by sprawa z glejtem się powtórzyła, rozumiesz?
Gdy się upewnił, że giermek rozumie, poszedł za Nestorem, mając nadzieję znaleźć go wraz z Mythirem. Ku jego satysfakcji zastał ich razem. Mythir pochylał się nad rannym i skamlającym wilkiem. Alemir nie tracąc czasu przekazał obu rycerzom nowiny. Kaszlnął, żeby zwrócili na niego uwagę, po czym zaczął:
- Mości panowie, Kharim kazał mi przekazać wszystkim, że Thorfin zgodził się jednak nas przyjąć. Niepokoi mnie jednak ta nagłość z jaką przyszedł, jak również tak szybka decyzja lorda Thorfina. Wydaję mi się, że stąd do twierdzy naszego tymczasowego pana jest co najmniej 2 godziny drogi, nie mówiąc już o drodze w obie strony. Co o tym sądzicie?
 
Gettor jest offline