Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2019, 08:15   #549
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Arbitrator Meitner szybko zorganizowała osobne lokum w gospodzie i tam kontynuowała rozmowę z awanturnikami. Poprosiła obsługę o przeniesienie jedzenia oraz o przygotowanie papieru i inkaustu. – Też chciałabym wiedzieć, kto za tym wszystkim stoi – szczerze odpowiedziała Wilhelmowi. – Wiele wskazuje na to, że to ktoś z Pfeildorfu, blisko związany z osobą samego Lektora. Przez chwilę sądziłam, że to Ojciec Feodor, ale kiedy został zabity, uświadomiłam sobie, że musi być to ktoś inny, a Feodor był tylko pionkiem, który miał początkowo mnie opóźnić, a potem został użyty jako przynęta na Was. To wyraźnie wskazuje, że moje poszukiwania i Wasze śledztwo w sprawie Liessinga są powiązane. Teraz najważniejsze jest ustalenie co mają wspólnego. Czy macie jakieś podejrzenia? Może jest jeszcze coś, na co powinniśmy zwrócić uwagę?
 
xeper jest offline