Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2019, 20:37   #435
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Lynx Lynx, może moja odpowiedź źle zabrzmiała, bo nie chciałem przez nią powiedzieć, że nie możesz wiedzieć. Chciałem się tylko dowiedzieć skąd wiesz, bo jest to jak najbardziej możliwe. Jak najbardziej.
Nie powinienem ci tego mówić, ale powiedzmy, że moje niefortunne sformułowanie napisane na szybko mogło cię nieco zrazić i potrzebna będzie jakaś rekompensata. Możesz śmiało pociągnąć temat.
Potem wrócimy do tematu latarki i będziemy mogli omówić go dokładniej, bo jest to pomysł z potencjałem. Kreatywny. Nie wiem co się uda, a co nie, ale nie mam zamiaru zamykać drogi i rzucę za niego jakieś PD

A plebiscyty trwały do wczoraj (post #403, pkt 2, przedostatnie zdanie).

Noraku, post bardzo mi się podoba
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline