Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2007, 08:19   #11
rasgan
 
rasgan's Avatar
 
Reputacja: 1 rasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwu
Po kolei więc:
Amman - trzy sesje to za dużo. Ja gram w jednej i prowadzę dwie i jest mi już strasznie cieżko. Nie polecam gry w więcej niż dwóch sesjach, tym bardziej jeśli grasz z tymi samymi osobami.

Jako że karty postaci które dostaję są bardzo słabe - coś w stylu zabili mi ojca, babke, dziadka, rodzeństwo, matkę zgwałcili, zaszła w ciąże i zmarła przy porodzie, a ja byłem/byłam zmuszony/zmuszona żebrać na ulicy mówię że takich kart w ogóle nie biorę pod uwagę. To co chcę stworzyć to nowy świat, nowa opowieść, mieszanina heroic i doom fantasy. Wolę odpisać raz na tydzień a tworzyć piękna opowieść niż co 2 godziny potem na 2 linijki.

Przestrzegam was zatem byście się przyłożyli do swoich kart postaci. Postać ma mieć duszę a nie statystyki. Ja wolę prowadzić jednego dobrego gracza, znajacego jezyk polski, niż 5 osób które ledwo klecą zdania i nie mają wyobraźni by stworzyć dobrą postać.

To tyle z mojego kazania.

P.S. Abishai dał mi linka, który może wam pomóc:
http://lastinn.info/rozmowy-ogolne-n...yc-postac.html (Jak stworzyć postać?)
 
__________________
Szczęścia w mrokach...

Ostatnio edytowane przez rasgan : 27-07-2007 o 09:22.
rasgan jest offline