Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2007, 08:38   #36
qaz
 
qaz's Avatar
 
Reputacja: 1 qaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie coś
Undersky usłyszawszy kaszlnięcie obrócił się niczym błyskawica z mieczem gotowym do ataku. Gdy postać przemówiła dostrzegł swą pomyłkę, to żaden wróg a Alemir jeden z jego kompanów. Uśmiechnął się życzliwie i wysłuchał jego oświadczenia. Przetarł kciukiem piekącą bliznę po czym zaczął:
-Widzę że i tobie nie wszystko tu pasuje. Chciałem zamieni kilka słów z tymi z lasu. Wydaje mi się, że mogę i Tobie zaufać. Nie zamierzam nikogo bezpodstawnie oskarżać ale nie zastanawiało was zniknięcie tylko czterech glejtów??Na dodatek wszystkie pośród mych braci!! Dlaczego tamtych również nie zabrano?? Może to czysty przypadek, a może ktoś ma w tym jakiś interes, nie wiem- pokręcił zdezorientowany głową, zbyt dużo pytań, zbyt mało odpowiedzi.- Nie ufam im... jeszcze-dodał myśląc o Rasklanisie i Marku
-A co do naszego tymczasowego Pana- powiedział to wyraźnie zniesmaczony- jest co najmniej ekscentryczny, tak samo jak i jego poczynania. Ruszajmy chcę wiedzie o co tu chodzi!!!
 
qaz jest offline