Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2007, 08:58   #28
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
- Chyba z góry znałaś moją odpowiedź. Mam pokój na górze.

Selina usmiechnela sie. Tak... znala ja.... jednoczesnie jednak wcale nie byla pewna, ze odpowie tak jak ona tego chce.

- Zatem prowadz mistrzu....

Odczekala, az on wstanie i zaprowadzi ja do pokoju. Miala nadzieje, ze mezczyzna zna sie na rzeczy... Nie chciala pozniej leczyc swojego ciala tygodniami.. Wlasciwie to przeciez nawet niewiedziala co z nia zrobi... Ciekawe... nie czula strachu...Czyzby juz calkiem nie obchodzilo ja co sie z nia dzieje... Czyzby nuda codziennosci doprowadzila ja do stanu w ktorym kobieta zrobi wszystko byle tylko ja przerwac... No coz... Najwyrazniej..
Gdy weszla do pomieszczenia przystanela na chwile na srodku. Nie patrzyla na niego. Jej mysli bladzily gdzies na granicy swiadomosci.... Dlon powedrowala do zapinki plaszcza i jednym zdecydowanym ruchem ja odpiela... Material swobodnie opadl ukladajac sie u jej stop. Jej cialo.. delikatne, zadbane, nawykle do najlepszych tkanin... olejkow... perfum... Idealne.... doskonale widoczne spod cieniutkiej tuniki o glebokich wycieciach na udach i smialym dekoldzie..... Oddychala nieco szybciej niz normalnie... Stala tak patrzac na niego, lecz go nie widzac... Byla teraz w innym miejscu, innym czasie.... Gotowa na wszystko co jej ma przyniesc ten wieczor...
Dlon powedrowala do szyji, a nastepnie delikatnie zjechala w dol prezentujac jej cialo niczym najlepszy towar, ktorym przeciez bylo....

- Jest twoje...

Czekala...
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]

Ostatnio edytowane przez Midnight : 27-07-2007 o 13:46.
Midnight jest offline