Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2007, 09:13   #85
kayas
 
Reputacja: 1 kayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwu
- jak by to ująć… Nigdy nie było mojej trupy. Podróżuję sam. Czasami natrafię na jakąś grupę cyrkowców, to się przyłączę. Nie jestem raczej zdolny, aby być częścią grupy. Dla bezpieczeństwa i towarzystwa nigdy nie podróżuję sam, ale i nigdy w dużej grupie. Ale świat jest zły i okrutny. Mieszkają na nim stworzenia, które nie śniły ci się w koszmarach. I powiem ci coś. Warto przed nimi zwiać. Nie słuchaj bzdur o honorze, to nie DnD. Świat jest zły. A ty musisz przeżyć. A że jesteśmy wszyscy słabi… uciekajmy.
Lu spojrzał an towarzysza groźnym wzrokiem. Śmiał się w duchu. Sam nie spotkał niczego gorszego do wilka. Nasłuchał się karczemnych opowieści, bełkotu bajarzy czy pieśni minstreli. Ale chłopak wyglądał na takiego, który się nabierze. Takiego, który się przestraszy. I dobrze. Strach to wyjątkowo mądry odruch. O tak…
 
__________________
Chcesz grać,a le nie znasz systemu WFRP II?
Szkoda, co?
Wal na 7704220 i opowiedz o postaci, zmienimy ja na liczby!
kayas jest offline