Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2007, 11:24   #39
Beriand
 
Beriand's Avatar
 
Reputacja: 1 Beriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemu
Mythir chciał obejrzeć rany wilka, gdy nagle zjawił się Nestor i Alemir.
Zanim zdążyli coś powiedzieć rzekł
-Dziękuje za troskę, ale to były tylko trzy wilki. Gdyby było więcej to pomoc by się bardzo przydała...
Mythir uważnie słuchał rozmowy dwóch rycerzy.

- ""Mości panowie, Kharim kazał mi przekazać wszystkim, że Thorfin zgodził się jednak nas przyjąć. Niepokoi mnie jednak ta nagłość z jaką przyszedł, jak również tak szybka decyzja lorda Thorfina. Wydaję mi się, że stąd do twierdzy naszego tymczasowego pana jest co najmniej 2 godziny drogi, nie mówiąc już o drodze w obie strony. Co o tym sądzicie?""

-No tak, dosyć dziwne... może używa jakichś teleportów, albo ten cały Sir Thorfin to mag... Ale mnie najbardziej niepokoi po co my mu tutaj?? Najpierw było: odkrywać nieznane. Ok, może być. Ale okazało się że przed nami było tu kilka wypraw które robił to samo... Potem: wielkie zagrożenie wisi nad wyspami. A co, czy Sir nie ma swoich wojsk?? Ciekaw jestem, co teraz wymyśli... Po prostu nas uznał za rycerzy czy musimy to w jakiś sposób udowadniać?- to pytanie skierował do Alemira.
Jeszcze Nestor wygłosił swoje zdanie i rycerze powoli ruszyli na przystań.
-A właśnie, Nestorze! W lesie znalazłem kilka roślin, mógłbyś je dla mnie zidentyfikować? Wszak jesteś zielarzem, a ja alchemikiem, a nie wiem czy tutaj w mieście jest jakiś zielarz... Może kiedyś ruszymy do innego lasu razem po rośliny i zioła?
 
Beriand jest offline