Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2019, 19:52   #315
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Genny zatrzepotał oczkami.
- Genny to ja, bo mam dwa ogony, zobacz – odwróciła się i wypieła kuper, pokazując drugi, króciutki ogonek przy tym głównym.
- To pozostałość po moim braciszku. Wchłonęłam go jeszcze przed narodzinami. Resztę rodzeństwa też zjadłam, widzicie jaka jestem silna! Nasz król zna czary, ale zabijecie go i razem się nim podzielimy. Tam jest podwórze, na którym posadzono dużo topinamburu! Można go zjeść! –zamrugała przymilnie.

Tymczasem Imra przeglądała księgi i nagle wypadł z jednej z nich list z pieczęcią lwa z ogonem w postaci trójgłowych węży. Gdy otworzyła list przeczytała.

„Odopowiadając na pana list na temat owego Zandalusa i jego dzieł oraz rytuałów, o których wspominał to muszę panu zasugerować spalenie wszystkich szkiców owego Zandalusa, najlepiej z owym zandalusem. My w Cheliaks, zwanym przez nie oświeconych i zabobonnych ludzi „Imperium Diabłów”, mamy otwarte umysły pozbawione typowej dla pana kraju ciemnoty i obskurantyzmu, to po prostu istnieją siły, z którymi rozsądna osoba się nie zaznajamia.”
List był napisany czerwonozłotym atramentem i był zaadresowany do Eliege Losandro, Dyrektora szpitala Briarstone i był podpisany „Lord Gerion D’Leone.”
Imra nagle doznała przebłysku wspomnień. Była na pogrzebie matki, gdy podszedł do niej jeden z jej głupszych elfich krewnych.
- Myślałaś o tym, aby się ustatkować? Wiem, że twoja matka zwsze chciała zięcia elfa. Podobno w pobliżu przebywa Lord D’Leone. Podobno ma syna prawie na wydaniu
Mruknęła groźnie.
- Wiesz, jeśli to chodzi o płeć, to Lord ma córkę, a sam jest bardzo otwartym człowiekiem – zapytał niezrażony.
Posłała mu spojrzeenie, które zabiłoby meduzę.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest teraz online