Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2019, 20:26   #1561
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
No tak...
Tak bardzo uradowało mnie wstawienie posta, że nie napisałem komentarzy...
Od razu pobiegłem imprezować z tej radości.

Ta kolejka w teorii jest wyjątkowo krótka. Obejmuje jakieś 15-30 minut czasu gry.

Jest to czas w którym Anna, Franka i Fyodor decydują jak dzielą siły na nadchodzącą noc.

Klara, Witold, Eberhard i Hugin stoją przed wyborem: zachować bezpieczeństwo i dotrwać do rana, albo spróbować zapolować i zgodnie z wizją zabić bestię. Zaspoileruję, że Hugin nic nie powie....

Lunatyczko ja post Icariusa zrozumiałem jakby przedstawiał plan na dalszą rozmowę, a nie „przejmował kontrolę”. Może czegoś nie dopatrzyłem, ale co do faktycznego analizowania wizji, to tak naprawdę teraz macie okazję na dialog.

No i musimy ustalić jak w tej kolejce: gdoc czy posty?

Moja interwencja raczej nie jest potrzebna u Dohna, ale w puszczy jest kilku NPCów, których chciałbym odegrać (Witold i Hugin Gaduła)
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline