Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2019, 23:04   #1562
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lunatyczka Zobacz post
Icariusz, proszę pytaj mnie czy da się powiedzieć bardziej wizję.
Pytam w sesji. Jest to wstęp do dialogu. Chyba klarowniej się nie da.

Cytat:
Napisał Lunatyczka Zobacz post
Jak sądzę, to ja dalej mam wladz nad moją postacią i to ja decyduję co zostanie przekazane.
Wskaż może moment w którym cię jej pozbawiłem lub próbowałem to zrobić?

Cytat:
Napisał Lunatyczka Zobacz post
Nie metagejmuj,
Wskaż może moment w którym to uczyniłem?

Cytat:
Napisał Lunatyczka Zobacz post
bo jak na razie to grasz swoją sesje,
Przyznaje się moja culpa. Gram swoją sesję. Powiem więcej grałem od początku i zamierzam grać do końca! Sesji albo Eberharda.

Cytat:
Napisał Lunatyczka Zobacz post
a my jesteśmy pionkami dla Ciebie.
Znaczy Eberhard dowodzi wyprawą, tak jak Anna (postać Aiko) dowodzi grupą Płock. Oboje z problemami Nie wiem na ile oznacza to bycie pionkiem. Zapewne pomyliłaś to ze słowem podwładny. To na p i to na p. Mało tego już na etapie przed sesyjnym było to ustalone. Więc o co biegnie? Nie słyszałem głosów narzekania innych niż twój(zapewne zresztą nie po raz pierwszy a już z pewnością nie po raz ostatni), więc to MY trochę na wyrost.

Cytat:
Napisał Lunatyczka Zobacz post
Ogarnij to, że współgracze to nie NPC i nie są tu dla Twojej własnej wygody, a prowadzą wiernie swoją postać i to oni decydują za nie
Kiedy zdecydowałem za ciebie? Ogarnij to może moja droga siebie. Bo dużo tu gadania, jadu i zarzutów. Tylko tak jakby mało konkretów i prawdy zwyczajnie.
 
Icarius jest offline