Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2019, 11:37   #1566
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Pamiętajcie, że leczenie Anny jest dość specyficzne. Zamienia obrażenia typu Lethal na obrażenia typu bashing. Zmienia się regeneracja organizmu. Gerge ze złamaniem otwartym nogi dochodziłby do siebie 6 miesięcy. Po interwencji Anny złamanie zmieniło się w potłuczenia i siniaki. I jak to siniaki znikną w kilka dni (1 poziom dziennie).

Ale... kara do testów za obrażenia jest taka sama. Boli ich mniej więcej tak samo. Więc ani Gerge, ani Walter nie są w pełni sprawnymi wojownikami.

Tak to wygląda od strony mechanicznej. Choć prawdą, jest, że to prawdziwy cud.

Kwestia Fauna wynika z wiedzy dziewczyn. Fran i Gerge widzieli mgłę przy katedrze. Anna wiąże mgłę z Faunem po ich spotkaniu, gdzie Faun korzystał z przemiany we mgłę.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline