Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2007, 20:31   #32
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Selina westchnela z zadowolenia gdy silne dlonie przyciagnely ja ku sobie. Nareszcie... spojzala w jego oczy.... i szlak ja trafil. Mezczyzna spogladal nie na nia a na topor polozony na lozu.... Watpila aby tak duze narzedzie potrzebne mu bylo w takich igraszkach wiec po co do stu diablow zwraca wogole na nie swoja uwage?!?! Szarpnela sie z calej sily syczac mu jednoczesnie w twarz.

- Cholera widze ze sie pomylilam... Najwyrazniej jestes za slaby aby podjac sie takiego zadania, a ja slabeuszy mam na peczki za to zdecydowanie niemam czasu.... Glupiec, a mogles sie zabawic za darmo....

I z calej sily wymierzyla mu popniaka w krocze. Albo wyzwoli to w nim odpowiednia doze agresji albo faktycznie miala do czynienia z patalachem. Jezeli tak to szybko musi znalesc kogos innego.... Zadanie i palaca potrzeba zaznania czegos wiecej sprawialy iz stala sie smiertelnie niebezpieczna nawet dla samej siebie.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline