Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2007, 20:34   #49
Grom
 
Reputacja: 1 Grom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znany
-Nie spodziewałem się, że zrobisz tu burdel większy niż niejeden wojownik na polu bitwy! Myślałem, że aresztujesz tych trzech psubratów. - Rasklanis spojrzał na strażnika podejrzliwym wzrokiem - to cięcie... musisz mnie go kiedyś nauczyć.
Rasklanis wytarł miecz z krwi o ciało jednego z wieśniaków. Spojrzał na zadowolonego Marka.
-Myślałem, że pogubił już zęby. Dobre uderzenie. No dobra, wróciłem tu po torbę z prowiantem a nie pogadać. - Powiedział rycerz przyczepiając swą torbę z prowiantem do pasa. - Idę do kowali... Zobaczymy się wkrótce.
Rycerz otworzył frontowe drzwi i skierował się w stronę kowali, gdy usłyszał znajomy głos giermka "Sir Rasklanisie!".
-Astinos? O, widzę, że już tu dotarliście. - Rasklanis rozejrzał się wkoło - Kharim was też zostawił samych? Nie ważne. Mówcie, co postanowił Thorfin. Do karczmy raczej już nie pójdziemy, eee... miała tam miejsce burda, ale to nic. W środku jest Mark Silwilian
Rasklanis dołączył do rycerzy, podszedł do giermka i powiedział:
-No Astinosie, zdaj mi raport z sytuacji w okolicach statku. Towarzysze! Kharim dał mi plan twierdzy. Myślę, że was zainteresuje. - powiedział rycerz wyciągając zza paska mały skrawek papieru z planem twierdzy Sir Thorfina.
 
Grom jest offline