Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2019, 20:53   #12
Darth
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
Logistyka. Podstawa każdej armii. Podstawa Gwardii. Od logistyki regimentu zależało czy przeżyjesz czy nie. A od twojej zdolności do radzenia sobie z logistyką zależało czym dziś będziesz walczyć.

Był... zirytowany brakiem informacji. Regiment był piechotą liniową, ale nie wiedział z czym będą walczyć. Jeśli będą mieć szczęście, rebelianci. Lokalne siły. Nic strasznego. Jeśli będą mieć mniej szczęścia, Xenos. Prawdopodobnie orkowie. Przeklęta zielona plaga była wszędzie.

Jeśli będą mieć pecha, Astartes. Niech Imperator pomoże zielonym rekrutom jeśli trafią na Astartes.

Za mało ciężkiej broni jak na jego gust. Chciałby przynajmniej jeden ciężki bolter. Może autodziało. Marzenia. Jak zawsze, najlepszą bronią Gwardii są Gwardziści.

Co nie przeszkadza że można było spróbować przygotować się lepiej.

- Faye. Kiedy tu skończymy, zbierz wszystkich. Cały oddział. Chcę ich trochę przygotować na to co nadejdzie. Liczę na ciebie. - powiedział cicho do swojej zastępczyni. Ta oddała mu bezgłośny salut.

Co on by bez niej zrobił. Jest warta swojej wagi w złocie.

Kiedy dociera do pani kwatermistrz, uśmiecha się delikatnie.

- Pani kwatermistrz, wiem że to przeciw regulacjom, ale przydałoby się coś więcej. Lepszy M36, ze trzy Hot-Shoty, ze dwa Kraki zamiast Fragów. - Nachyla się do niej delikatnie, mówiąc tak by reszta nie słyszała. - Chcę utrzymać nowicjuszy przy życiu. A do tego potrzebuję nieco więcej.

Jeśli nie dostanie tego co chce, miał zamiar wzruszyć ramionami, i ruszyć z powrotem. Jeśli dostanie, też dobrze. To był zaledwie bonus, coś z czym warto było ruszyć do walki.

Najważniejsza była lojalność, i wiara w Imperatora, niech włada ze Złotego Tronu na wieki wieków. Cała reszta miała znaczenie drugorzędne.

Kiedy mówię lepszy M36, mam na myśli takiego z modyfikacjami o których pisałem w komentarzach. Your call.



 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli

Ostatnio edytowane przez Darth : 31-05-2019 o 20:57.
Darth jest offline