Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2007, 22:19   #202
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
- Na Bolesną Śmieć, elfie, po cóż chcesz się popisywać?? Nie wątpię w Twoje zdolności, ale czyż Szkielety nie posłużą nam lepiej do innych celów niż Twoje popisy??
~~Trafił mi się psychopata, to może nieco utrudnić dalsze działania~~
- Pomyśl choć chwile! Może twoi kompani, a moja jedyna szansa na wejście do posiadłości Silbekinnów będą w niebezpieczeństwie, może te szkielety staną się jedynym sposobem na pomoc im, a Ty chcesz pozbawić ich tej możliwe jedynej szansy. A przede wszystkim postawić mnie w niezręcznej sytuacji? Pozwól, że zapytam, jak wówczas masz zamiar wprowadzić mnie do domu krasnoluda? Może przedstawisz mnie jako zalotnika Twojej druidki??
~~Jeżeli spróbuje coś zrobić moim szkieletom wbrew temu co powiedziałem zabije go, no bo po co mi aspołeczny sojusznik??~~
- Powinniśmy czym prędzej ruszać w stronę kanałów, po drodze mam nadzieje wyjaśnisz mi po co Was
- zawahał się - po co nas wynajęto.
 
Mi Raaz jest offline