Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2019, 16:25   #1592
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Komtur - wpisałem wcześniejsze zakupy Berta do jego karty.

Morel - póki poruszacie się drogami, zwierzęta i wozy spokojnie przejdą/przejadą. Przy korzystaniu z górskich ścieżek będzie jednak tak jak Oleg mówi. O ile będziecie z nich korzystać.

Pi0t - póki co nikt nie wsparł pomysłu o zostawieniu wieści, więc uznałem, że tego Loftus jeszcze nie zrobił, w razie czego doedytuję.

Detlef, Stalowy - Leo tego nie zauważyła, ale założyłem że się podzieli z innymi odkryciem grobu - Wasze postaci zauważą, że wybici przez najeźdźców mieszkańcy wioski zostali pochowani przez khazadów.

Hakon (i inni) - nie może tak być że tak ważna postać jest sterowana co drugą turę i botuje ilekroć trzeba podjąć decyzję. Od najbliższej kolejki Gustaw automatycznie zgodzi się na każdą propozycję innej postaci chyba, że napiszesz inaczej.


@ wszyscy

Skoro zaczęliście interakcje z BNami to zrobimy sobie na to dodatkową kolejkę.A ja chciałbym też poznać odpowiedzi na dwa pytania:

Czy proponujecie wspólną jazdę konwojentom?
Czy realizujecie plan Loftusa?
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 04-06-2019 o 16:30.
hen_cerbin jest offline