Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2007, 00:28   #34
Lirymoor
 
Lirymoor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodze
- Wiele osób szuka tu pracy a równie wiele pracowników. Mam sporo ofert... Zależy czy szuka Pani bezpiecznej roboty czy też bardziej ryzykownej... bezpiecznej czy bardziej ryzykownej... Zbyt wiele tego żebym podał Pani listę. A co do pokoi to przed chwilą zwolnił się jeden... Ale jeśli woli Pani taki który nie cuchnąłby pijanym krasnoludem to też coś znajdę. Cena to dwie sztuki złota za noc.

- Rillae. – Nie było sensu i potrzeby kryć imienia. – I tak, dość już się na dzisiaj nawąchałam tego indywiduum, wolałabym nie musieć nocować w jego fetorze. – położyła na blacie pieniądze jakie znalazła przy krasnoludzie, w ostateczności mimo wyzwisk był tak miły i zafundował jej dwa noclegi. Przez chwile zastanawiała się co do pracy. Skacząc od razu na głęboka wodę można było się łatwo utopić. Z drugiej strony bezpieczne zadania zazwyczaj były nudne i mało opłacalne. Musiała „charytatywnie” zbadać sprawę medalionu, więc sensowniejsza gotówka mogła się przydać. Poza tym gdyby chciała nudnego, pozbawionego ryzyka źródła dochodów znalazłaby sobie męża. - Co do pracy to już jakiś czas temu wyrosłam z tej bezpiecznej.
 
Lirymoor jest offline