Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2019, 21:04   #404
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Odpisałem na docu. To będzie ostatnia scena, po której będziecie mieli chwilę na wrzucenie postów ze swoimi przemyśleniami czy czym tam potrzebujecie (w tym ew. szczegółami odnośnie postępowania w podróży powrotnej do kaplicy), a ja następnie wrzucę mojego posta i będziemy lecieć dalej.

EDIT: Post jest. Ogólnie rzecz biorąc pragnę uzyskać od was wyraźną deklarację odnośnie tego co robicie oraz tego jak to robicie. Wicie ew. plan czy coś w tym guście. Niektórzy z was dostaną niedługo PW z dodatkowymi informacjami odnośnie ich postaci.

Z pozostałych rzeczy nikt z was nie otrzymał rany podczas przeprawy. Z NPCów to Herda trochę poharatało, a z nogi Valfary poleciała może jedna stróżka krwi.

Mukale natomiast nastąpił na szkło, co skutkuje 1 obrażeniem oraz -10 stóp/3m do szybkości ruchu do czasu opatrzenia rany (ps. podczas szału nie czujesz bólu z tej rany i nie ogranicza ona twojej ruchliwości).

Deklarację chcę uzyskać do 16.06.
 
Zormar jest offline