Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2019, 17:22   #128
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
O tak !- Powiedziała trochę śmielej. - Jeśli mam potrzebę zmienić się w kruka to wystarczy że będę miała ze sobą krucze pióro i skupie się na byciu ptakiem. Kiedy nim jestem nadal wiem że jestem Morweną ale inaczej postrzegam. Na przykład kolory! Dla nas kruki czy gawrony są po prostu czarne, ale dla innego kruka one się mienią...jakby słońce odbijało się w płynącym strumieniu. Tylko kolorów jest więcej!
Spojrzała na niego i zatrzymała się chyba nie o to mu chodziło. - Emmm, nigdy nie próbowałam się powstrzymać, bo jeśli się zmieniam mam w tym cel.... mhmm nie wiem czy umiałabym powstrzymanie kogoś przed przemianą może być niebezpieczne. Magia może się ....'wyrwać' a tedy...-zatrzymała się i popatrzyła na niego poważnie- ..chaos może się zjawić.

Popatrzyła na Oswalda swoimi brązowymi oczyma. - Dlaczego pytasz konkretnie o to?
 
Obca jest offline