Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2019, 00:43   #33
Selyuna
 
Selyuna's Avatar
 
Reputacja: 1 Selyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputację
Dostałam trzy koncepty na chwilę obecną. I są tak dobre, że doszłam do wniosku że nie mam co się długo zastanawiać, wszystkie trzy biorę. Chociaż trochę mnie onieśmiela to szybkie tempo i pojawia się trema i lęk czy podołam.
Eryrwyn, człowiek dla mnie zupełnie nieznany, więc nie miałam oczekiwań, zaskoczył mnie pomysłem i kupił muzycznymi inspiracjami.
GinnyN, którzy z tego co kojarzę jeszcze w żadną sesję nie grali, zrobili postać tak wyraźną i określoną, że od razu zobaczyłam ją przed oczami, a do tego pasującą do świata jak ulał.
Pryvian, kolejny cudowny koncept. Żywy, pełen emocji, wpisujący się absolutnie w to czym jest magya jej wybranej tradycji.
Wszystkie się wpisują w to co określiłam w rekrutacji i w moje klimaty wstąpieniowe. A ja się zakochałam. Nie umiem się nachwalić. Dlatego muszę szczerze i uczciwie powiedzieć, że biorę, nie wyobrażam sobie mojego życia bez tych postaci.
Trochę się przeliczyłam, myślałam że koncepty będą spływać powoli, jakiemuś jednemu najlepszemu zacznę powoli prowadzić preludium, potem może dodam drugiego gracza, będzie małe zainteresowanie. Będę mieć czas na wymyślenie jakie to preludium ma być, do cholery! Gracze, czemu robicie takie rzeczy . (Róbcie je dalej.)

Biorąc pod uwagę to, jakie mam moce przerobowe, jestem w stanie wziąć jeszcze jednego lub dwójkę graczy. Wciąż - decyduje jakość konceptu i to jak pasuje on do moich wymagań z pierwszego posta. I oczywiście podtrzymuję też to, że sesja jest zaprojektowana tak, żeby można było łatwo dorekrutować nowe osoby (chociaż mam nadzieję że nie będzie takiej potrzeby), więc będę też mieć listę rezerwową.

EDIT
Ze względu na to całkiem możliwe jest, że rekrutacja zakończy się szybciej. Jeśli ktoś bardzo chciałby napisać koncept, ale obecnie nie ma czasu, to proszę o informację, postaram się poczekać.
 
__________________
~~cial agus neart~~

Ostatnio edytowane przez Selyuna : 16-06-2019 o 00:49.
Selyuna jest offline