Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2019, 02:09   #34
Pryvian
 
Pryvian's Avatar
 
Reputacja: 1 Pryvian ma w sobie cośPryvian ma w sobie cośPryvian ma w sobie cośPryvian ma w sobie cośPryvian ma w sobie cośPryvian ma w sobie cośPryvian ma w sobie cośPryvian ma w sobie cośPryvian ma w sobie cośPryvian ma w sobie cośPryvian ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Selyuna Zobacz post
Dostałam trzy koncepty na chwilę obecną. I są tak dobre, że doszłam do wniosku że nie mam co się długo zastanawiać, wszystkie trzy biorę. Chociaż trochę mnie onieśmiela to szybkie tempo i pojawia się trema i lęk czy podołam.
Podołasz i będziesz świetną MG, jestem tego pewna <3 I bardzo dziękuję za miłe słowa <3

Okej, wypada teraz przedstawić dokładniej koncept

Eileen Murray, lat 23, z pochodzenia Brytyjka z iberyjskimi korzeniami. Rodziny biologicznej nie pamięta, ale też niespecjalnie za nią tęskni, ta adopcyjna starczy jej za wszystkie szczęścia (i nieszczęścia) tego świata. Poliamoryczna biseksualistka, czerpiąca z życia pełnymi garściami jak na Kultystkę Ekstazy przystało. Powiązana z sektą Pocałunku Astarte, pragnąca zajmować się leczeniem umysłu i duszy. Tak jak większość członkiń sekty jest zadeklarowaną poganką, związaną głównie z kultem bóstw przyjemności, rozkoszy, płodności, księżyca i wolności - z Astarte-Isztar i jej kolejnymi wcieleniami na czele. Jest też zafascynowana ziemskim folklorem, mitologiami i wszystkim co nadnaturalne.
Sfery: Life, Spirit i Mind
Bardzo otwarta na ludzi, jest świetną słuchaczką, chociaż niekoniecznie na to wygląda. Sprawia wrażenie osoby, której usta się nie zamykają i która mówi za dwie lub trzy osoby jednocześnie (i czasem od rzeczy) ale kiedy widzi, że ktoś tego potrzebuje to potrafi w jednej chwili zamilknąć i po prostu wysłuchać, nie oceniać i w ten sposób wesprzeć.
Jeśli chodzi o ekstazę to nie stroni od typowych używek Kultystów (z nastawieniem "na coś trzeba przecież kiedyś umrzeć"), palaczka, uzależniona od kofeiny i tatuaży, jednak najwięcej przyjemności i rozkoszy czerpie z muzyki, tańca (który jest jej ukochaną formą sztuki) i seksu, czyli rzeczy z definicji zanurzonych w silnych emocjach. Uwielbia burze i wszelkie inne gwałtowne zjawiska atmosferyczne. Generalnie - hipiska spóźniona o 2 dekady, ale niespecjalnie się tym przejmuje.
Nie jest stworzona do czerpania wiedzy z książek. Nie pogardzi dobrą lekturą, ale podejście "przeczytaj i się naucz" nie ma u niej racji bytu. Woli poznawać świat przez doświadczenie i kontakt z ludźmi (chociaż czasem nie rozumie dlaczego ci tak bardzo lubią utrudniać sobie samym życie). Brakuje jej czasem rozwagi, bo nadal do końca nie dorosła (i chyba jej się nie śpieszy), ale na co dzień robi wszystko, aby nikogo nie zranić - i potwornie też przeżywa, jeśli jej się zdarzy, choćby przez przypadek. No chyba że ktoś wcześniej skrzywdził/próbował skrzywdzić ludzi, na których jej zależy - wtedy natychmiast przestaje być miła i nie ma z tego powodu najmniejszych wyrzutów sumienia.
Ma klaustrofobię i w związku z tym najlepiej czuje się na otwartych przestrzeniach. Mimo swojej wielkiej miłości do muzyki w życiu nie poszłaby na koncert w niewielkim zamkniętym pubie czy czymś w tym stylu, ale festiwale pod niebem kocha całą sobą

Wygląd: średniego wzrostu, dość szczupła, postrzępione włosy do ramion pofarbowane na ostry rudy, ręce i dekolt ozdobione tatuażami z roślinnymi/kwiatowymi motywami. Nosi się jak najbardziej luźno, żeby przypadkiem nic nie blokowało jej ruchów.

Jeśli komuś brakuje muzyki:
https://www.youtube.com/watch?v=oPwETyPCwEs
https://www.youtube.com/watch?v=x1pK5r4zq34
https://www.youtube.com/watch?v=A5oI-m9MIJ0
 

Ostatnio edytowane przez Pryvian : 16-06-2019 o 02:14.
Pryvian jest offline